See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa kompleksowego wyposażenia studia nagrań do Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kompleksowego wyposażenia studia nagrań do Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Vorherige Bekanntmachung: 129672-2026
Interne Kennung: 62/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zakup sprzętu i akcesoriów foto/video
Interne Kennung: Część 1 - Zakup sprzętu i akcesoriów foto/video
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zakup sprzętu audio
Interne Kennung: Część 2 - Zakup sprzętu audio
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zakup sprzętu komputerowego
Interne Kennung: Część 3 - Zakup sprzętu komputerowego