45131-2025 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – Eigen Risicodragerschap WGA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eigen Risicodragerschap WGA
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee de risico’s van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. Daarbij dient – naast de basisdekking – ook het uitlooprisico afgedekt te worden. Zie aanbestedingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 optionele verlengingen van elk 3 jaar