2. Verfahren
Verfahren
Titel: Převody vody z Ohře do VD Vidhostice, Kryry a převod vody do povodí Rakovnického potoka - předprojektová příprava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je projektová příprava (v rozsahu dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby) pro stavbu přivaděčů vody a převedení vody z povodí Ohře do povodí Blšanky a Rakovnického potoka. Jedná se o návrh technického řešení a zajištění potřebných podkladů. Součástí předmětu plnění je geodetické zaměření, základní inženýrsko-geologický a hydrologický průzkum (dále jen „IG-HG průzkum“), biologické průzkumy, archeologický průzkum, revize technické dokumentace vycházející z investičního záměru a další související činnosti, včetně projektového managementu přípravy. Detailněji viz ZD, včetně příloh. Zúžení předmětu díla prováděného zhotovitelem tak, že v kapitole A 12 nebudou prováděny: A.12.1 Geodetické práce nad rámec A.9, A.12.2 Rešerše geologických a pedologických charakteristik a A.12.4 Archeologický průzkum – vypracování studie rizik poškození. Důvodem této změny je, že úpravna nezaručí absolutní zamezení šíření patogenů račího moru při neúměrně vysoké ceně realizace stavby úpravny vody. Zamítnuty jsou chemické úpravy a ozařování (rtg, UV). Proto se počítá se zmírňujícími a kompenzačními opatřeními v závislosti na výskytu raků a potenciálu stanovišť. Postupové termíny se mění z důvodu velkého množství dat a jejich náročného zpracování pro stanovení množství potřeby závlah pro aktualizaci Vodohospodářského řešení. Tyto uvedené změny mají vliv na posun dílčích termínů a celkového termínu realizace díla.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ 26-23