451385-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 310 w zakresie budowy kładki pieszo-rowerowej nad Kanałem Mosińskim.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa drogi wojewódzkiej nr 310 w zakresie budowy kładki pieszo-rowerowej nad Kanałem Mosińskim.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego (PZT, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny) i w oparciu o niego zrealizowanie robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 310 w zakresie budowy kładki pieszo-rowerowej nad Kanałem Mosińskim.
Vorherige Bekanntmachung157994-2026
Interne KennungFZ.271.1.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45221110 Bau von Brücken, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233140 Straßenarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45221110 Bau von Brücken, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233140 Straßenarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45233120 Straßenbauarbeiten
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji