2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek podległych narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniki Nr 8.1÷8.6 do SWZ – Formularze asortymentowo-cenowe (dla danej części zamówienia).
Interne Kennung: V.ROZ.2710.72.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43830000 Elektrowerkzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42676000 Teile für Handwerkzeug, 16310000 Mäher, 43414000 Mahlmaschinen, 42662000 Schweißvorrichtungen, 43812000 Sägevorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa narzędzi i elektronarzędzia z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW we Wrocławiu – Dostawa do RZGW Wrocław - ROA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 8.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.72.2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa narzędzi i elektronarzędzia z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW we Wrocławiu – Dostawa do Zarządu Zlewni Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 8.2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.72.2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa narzędzi i elektronarzędzia z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW we Wrocławiu – Dostawa do Zarządu Zlewni Nysa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 8.3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.72.2025 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Dostawa narzędzi i elektronarzędzia z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW we Wrocławiu – Dostawa do Zarządu Zlewni Legnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 8.4 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.72.2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Dostawa narzędzi i elektronarzędzia z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW we Wrocławiu – Dostawa do Zarządu Zlewni Zielona Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 8.5 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.72.2025 - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Dostawa narzędzi i elektronarzędzia z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW we Wrocławiu – Dostawa do Zarządu Zlewni Lwówek Śląski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław narzędzi i elektronarzędzi wraz z akcesoriami i przeznaczonymi do nich materiałami eksploatacyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zawierają: Załącznik Nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 8.6 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.72.2025 - Część 6