2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reconstructie Schiekamp
Beschreibung: Het Voorwerp van aanbesteding betreft het uitvoeren van de reconstructie van Schiekamp-Noord te Spijkenisse. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - vervangen bestratingsmateriaal - vervangen beplantingen en bomen - aanleggen hemelwaterriool - vervangen/aanleggen nieuwe speeltuin Zie bestek.
Interne Kennung: 10837
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1