See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) Priorytetu 5 Fundusze Europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ (cz. I-X) oraz Wzór umowy (cz. I-X) - Załącznik Nr 4 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na 10 części: część nr I – Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr II- Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr III - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr IV - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr V - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr VI - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr VII - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr VIII - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr IX - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”; część nr X - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”.
Interne Kennung: AT.RZP.271.21.2025.ZCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 32322000 Multimediaausrüstung, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 38652100 Vorführgeräte, 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 30213100 Tragbare Computer, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 80510000 Spezialausbildung, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
Interne Kennung: Część - I
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Słupsku
Interne Kennung: Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku
Interne Kennung: Część VI
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku
Interne Kennung: Część VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku
Interne Kennung: Część IX
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0010
Titel: Część X - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”.
Beschreibung: Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku
Interne Kennung: Część X
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213300 Tischcomputer