2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endostaplerów, ładunków do endostaplerów oraz osłon do endostaplerów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endostaplerów, ładunków do endostaplerów oraz osłon do endostaplerów: Lp. 1. Ładunek z nożem do staplera endoskopowego jednorazowego użytku, długości 30 mm z możliwością zginania do 45°, sztywne kowadełko, zróżnicowana wysokość zszywek tytanowych, od wewnątrz 2mm-2,5mm-3mm do tkanki naczyniowej. Klasa III medyczna - 2340 szt. Lp. 2. Ładunek z nożem do staplera endoskopowego jednorazowego użytku, długości 45 mm z możliwością zginania do 45°, sztywne kowadełko, zróżnicowana wysokość zszywek tytanowych, od wewnątrz 2mm-2,5mm-3mm do tkanki naczyniowej. Klasa III medyczna - 360 szt. Lp. 3. Ładunek z nożem do staplera endoskopowego jednorazowego użytku długości 45 mm z możliwością zginania do 45°, sztywne kowadełko, zróżnicowana wysokość zszywek tytanowych, od wewnątrz 3mm-3,5mm-4mm do tkanki średnio grubej. Klasa III medyczna - 3564 szt. Lp. 4. Ładunek do staplera endoskopowego, zapewniający z rękojeścią możliwość zginania w obie strony (lub artykulacja w ładunku) nie mniej niż 45°, z potrójną linią zszywek, jednorazowego użytku. Długość 60 mm ładunki do tkanki grubej (wysokość zszywki 2 mm po zamknięciu). Klasa III medyczna - 3564 szt. Lp. 5. Ładunek z nożem do staplera endoskopowego jednorazowego użytku długości 45 mm lub 60 mm z możliwością zginania do 45°, sztywne kowadełko, zróżnicowana wysokość zszywek tytanowych, od wewnątrz 4mm-4,5mm-5mm do tkanki bardzo grubej. Zamawiający każdorazowo określi rodzaj i długość ładunku przy składaniu zamówienia. Klasa III medyczna - 12 szt. Lp. 6. Ładunek do staplera endoskopowego, zapewniający z rękojeścią możliwość zginania w obie strony (lub artykulacja w ładunku) nie mniej niż 45°, sztywne kowadełko, jednorazowego użytku, z podwójną linią zszywek, z zakrzywioną końcówką o długości 45 mm lub 30 mm. Ładunki do tkanki cienkiej (wysokość zszywki 1 mm po zamknięciu). Zamawiający każdorazowo określi rodzaj i długość ładunku przy składaniu zamówienia. Klasa III medyczna - 12 szt. Lp. 7. Ładunek z nożem do staplera endoskopowego jednorazowego użytku długości 45 mm lub 60 mm z możliwością zginania do 45°, sztywne kowadełko, stopniowana powierzchnia ładunku, wysokość zszywek tytanowych od wewnątrz 3,0-3,5-4,0 mm do tkanki średnio-grubej lub 4,0-4,5-5,0 mm do tkanki bardzo grubej. Szczęki ładunku pokryte wchłanianym materiałem wzmacniającym linie szwu. Zamawiający każdorazowo określi rodzaj i długość ładunku przy składaniu zamówienia. Klasa III medyczna - 12 szt. Lp. 8. Uniwersalna rękojeść do staplera laparoskopowego do minimum 25 strzałów podczas jednej operacji, długość trzonu 6 cm lub 16 cm, średnica trzonu 12 mm, z możliwością artykulacji do 45° (pięć pozycji pośrednich na stronę oraz pozycja neutralna 0°), możliwość otwierania bransz staplera poprzez wypchnięcie dźwigni zamykająco-spustowej, obrotowa 360°, gumowana rękojeść, dla ładunków 30 mm lub 45 mm lub 60 mm z pozycji Lp.: 1-7 (wskazanych powyżej). Zamawiający każdorazowo określi długość rękojeści przy składaniu zamówienia - 1272 szt. Lp. 9. Jednorazowa osłona staplera wielorazowego zapewniająca sterylność rękojeści wielorazowej. Osłona posiadająca zatrzask służący do zamykania i otwierania plus dwa górne zaciski zabezpieczające przed niekontrolowanym otwarciem osłony. Osłona z rękojeścią i adapterem kompatybilna z ładunkami wskazanymi w pozycjach Lp.: 1-7 - 132 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz cenowy stanowiąca Załącznik Nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: AP.26.52.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141122 Chirurgische Nahtklammern
5. Los
Los: LOT-0001