Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsopties na de initiële contractduur van drie jaar.
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land