See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst verzekeringen Gemeente, OCMW EN AGB Bocholt
Beschreibung: Identiteit van de aanbestedende overheid Gemeente Bocholt Dorpsstraat 16 3950 Bocholt BE 0207 471 518 Aankoopcentrale In toepassing van artikel 2, 6°a en 7°b van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten, zal de GEMEENTE BOCHOLT optreden als aankoopcentrale in die zin dat ze overheidsopdrachten of raamovereenkomsten met betrekking tot diensten plaatst die bestemd zijn voor aanbestedende overheden of aanbestedende entiteiten, meer bepaald: Nr Naam Ondernemingsnummer 1 Gemeente Bocholt, Dorpsstraat 16 te 3950 Bocholt 0207 471 518 2 OCMW Bocholt, Nevenplein 1 te 3950 Bocholt 0212 241 641 3 AGB Bocholt: Dorpsstraat 16 te 3950 Bocholt 0807 465 513 De contractsluiting met de opdrachtnemer, na de gunning van de opdracht gebeurt door het college van burgemeester en schepenen van de gemeente Bocholt. De uitvoering gebeurt door en voor elk van de deelnemende besturen (bv. bestelling op afroep, facturatie, betaling, …). De individuele besturen gaan elk over tot sluiting van de overeenkomst. Er is geen vrije afname. Ieder bestuur kan wel vrij beslissen om binnen de percelen bepaalde individuele waarborgen wel of niet te verzekeren. De huidige opdracht is een opdracht voor diensten (intellectuele dienstverlening) Hij valt onder de categorie 06A van de bijlage 2 van de wet van 17 juni 2016 en betreft: HERNIEUWING EN IN CONCURRENTIE STELLING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE EN AANVERWANTE DIENSTEN. De opdracht voor verzekeringsdiensten is onderverdeeld in VIER verschillende percelen en DIVERSE luiken zoals omschreven in het technisch dossier en hierna opgesomd. Deze uitsplitsing gebeurt om de economisch meest voordelige oplossing te bekomen, welke kan bestaan uit verderzetting van huidige verzekeringen of om beheersmatige facilitatie per perceel mogelijk te maken. De aanbestedende overheden behouden zich dan ook het recht voor de overheidsopdracht in zijn geheel of gedeeltelijk (bepaalde percelen en luiken) niet te gunnen en dit zonder dat dit enig recht op schadevergoeding voor de inschrijvers opent. De inschrijvers dienen op straffe van substantiële onregelmatigheid op een volledige perceel in te schrijven (zie punt 2.5 wijze van gunning) om een eenvormige communicatie en behandeling der dossiers veilig te stellen en het beheer te faciliteren. De verschillende luiken binnen de percelen zullen waar mogelijk vertolkt worden in een globale unieke polis voor de toegetreden leden met weliswaar een individuele facturatie. De inschrijvers mogen verbeteringsvoorstellen wat de premie betreft indienen ingeval meerdere percelen aan hen worden toegewezen.
Interne Kennung: PPP04B-723/6074/2026/05
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallen en hospitalisatie
Beschreibung: waarborgen wet ’67 voor werklieden, bedienden, paramedisch of verplegend personeel, vrijwilligers en anderen. Wet ’71 wanneer van toepassing. In deze waarborgen zit de persoonlijke ongevallen van bestuursleden, mandatarissen, raadsleden en de leden van adviesraden vervat. De waarborg hospitalisatie omvat de tussenkomst in medische kosten bij ziekenhuisopname, ambulante zorg en pré- en postopname en bij zware ziekten.
Interne Kennung: 2026/05_1
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheidsverzekeringen en gecombineerde polissen
Beschreibung: betreft burgerlijke aansprakelijkheid incl. rechtsbijstand, objectieve aansprakelijkheid, burgerlijke aansprakelijkheid van mandataris, bestuursleden en raadsleden. Bestuurdersaansprakelijkheid en de schoolpolis. Aansprakelijkheid en ongevallen voor organisatie diverse activiteiten. Contractuele aansprakelijkheid ingebruikname van gebouwen.
Interne Kennung: 2026/05_2
Los: LOT-0003
Titel: Patrimoniumverzekeringen
Beschreibung: alle brandpolissen diverse locaties en alle risicoverzekeringen (elektronica en eventuele diverse categorieën zoals ANPR-camera’s en drones). Allrisk dekking kunstvoorwerpen, tentoonstellingen en een waardenverzekering worden ook voorzien.
Interne Kennung: 2026/05_3
Los: LOT-0004
Titel: Voertuigverzekeringen
Beschreibung: betreft wagenpark/vloot en omnium dienstopdrachten. We voorzien voor deze procedure 4 percelen waarvoor er een offerte ingediend kan worden. De finale onderhandeling geeft de inschrijvers de mogelijkheid om hun offerte nader toe te lichten of bij te sturen. De aanbestedende overheid heeft het recht om één of meerdere percelen niet te gunnen en eventueel opnieuw te gunnen op dezelfde of op een andere wijze. In deze eerste stap van de procedure kan de inschrijver zich kandidaat stellen voor één of meerdere percelen. De inschrijver vermeldt voor welk perceel of percelen hij zich kandidaat stelt op het formulier voor aanvraag tot deelneming. Binnen één perceel moet een offerte ingediend worden voor alle luiken of posten binnen dat perceel.
Interne Kennung: 2026/05_4