2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dataplatform 2026
Beschreibung: We gebruiken studiedata om de kwaliteit van ons onderwijs te meten en te verbeteren. Daarnaast ondersteunen we het primaire proces met de optimale dienstverlening en besluitvorming door datagebruik. We streven hierbij om een organisatiecultuur te creëren waarin datagedreven denken en handelen centraal staan. Om studenten optimaal te begeleiden en secundaire processen goed te laten verlopen verzamelen en gebruiken we binnen ROC van Twente veel data. Die data is verspreid binnen de organisatie en omvat gestructureerde gegevens binnen applicaties, maar ook losse csv-, excel- of pdf-bestanden. Hoewel we een deel van deze gegevens goed benutten, maken we nog niet optimaal gebruik van de mogelijkheden. Daarnaast zijn er ook externe partijen zoals DUO, ROA, CBS en SBB die waardevolle data aanbieden, maar die we nog beter zouden kunnen benutten. Voor de komende vier (4) jaar wordt de totale opdrachtwaarde geraamd op circa 300.000 euro inclusief btw. Deze raming is uitsluitend indicatief en bedoeld ter ondersteuning van inschrijvers. Aan deze geraamde waarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding resulteert in het sluiten van een overeenkomst met een initiële looptijd van vier (4) jaar, welke daarna steeds met een jaar kan worden verlengd. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1-9-2026. De overeenkomst kan door de aanbestedende dienst tussentijds worden beëindigd met inachtneming van een opzegtermijn van drie (3) maanden.
451538-2026 - Resultaat
Nederland – Ontwikkeling van software – Dataplatform 2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Dataplatform 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72262000 Ontwikkeling van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: