See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gepland en Ongepland Transport
Beschreibung: Binnen Vitens worden vanuit het Logistiek Centrum in Lelystad materialen geleverd aan aannemers, steunpunten, productielocaties, interne locaties en gemeenten (burgering-contracten). Deze materialen worden gebruikt voor de aanleg, renovatie en het beheer en onderhoud van het leidingnetwerk. Vitens kent hierin twee vormen van transport: 1) Gepland transport (leveringen aan voorraadlocaties en projecten) én opslag en transport van de nooddrinkwatervoorziening. 2) Ongepland transport (spoedleveringen 24/7). Met deze aanbesteding zoekt Vitens een (of twee) Opdrachtnemer(s) voor deze logistieke dienstverleningen. NB: Voor Perceel 1 met de naam ‘gepland transport én opslag en transport van de nooddrinkwatervoorziening’ heeft de inzet van de nooddrinkwatervoorziening wel een ‘ongepland’ karakter (namelijk inzet bij grote calamiteiten en dergelijke). Vitens stelt zich met de Opdrachten vanuit deze aanbesteding o.a. het volgende ten doel: - Beschikbaarheid van leidingmateriaal op het juiste moment; - Transport van leidingmaterialen en aanverwante goederen te verzorgen, binnen het Vitens werkgebied, op werkdagen; - Optimale logistieke ondersteuning tijdens storingen. Dat wil zeggen; transport van leidingmaterialen en aanverwante goederen te verzorgen in spoedgevallen; 24/7 bereikbaarheid, 7 dagen per week; - Optimale logistieke ondersteuning in opslag én transport van de zogenaamde Nooddrinkwatervoorziening in heel Nederland; - Optimaal ontzorgen in het transport en planning van transport; - Leverancier die proactief adviseert in optimalisatie van wijze van transporteren (bijvoorbeeld kilometer en CO2-reductie); - Borging dat het transport volgens de hygiënecode wordt uitgevoerd. - Borging van veiligheid van goederen en personeel: Waarborgen dat goederen veilig worden vervoerd, zonder risico’s op beschadiging, verlies of diefstal, en dat chauffeurs en andere betrokkenen op een veilige manier hun werk kunnen doen. - Naleving van wet en regelgeving: Zorgen dat alle transportactiviteiten voldoen aan de geldende wet- en regelgeving, bijvoorbeeld op het gebied van rust- en rijtijden en milieu- en zero emissiezones. - Aandacht voor duurzaamheid: Hoewel duurzaamheid een belangrijk speerpunt is binnen onze transport en logistieke processen, erkennen we als organisatie ook onze maatschappelijke verantwoordelijkheid om drinkwater tegen zo laag mogelijke kosten te leveren. Daarom streven we naar een balans tussen milieuvriendelijke oplossingen en kostenefficiënte processen, zodat we op een verantwoorde manier bijdragen aan duurzaamheid zonder de betaalbaarheid van drinkwaterproductie in gevaar te brengen. Op verschillende manieren kan invulling aan dit speerpunt worden gegeven, bijvoorbeeld, maar niet beperkt tot, gebruik van alternatieve brandstoffen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer, 60183000 Vermietung von Lieferwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Gepland transport én opslag en transport van de nooddrinkwatervoorziening
Beschreibung: Transportleveringen aan voorraadlocaties en projecten + opslag van nooddrinkwatervoorzieining en transport tijdens calamiteiten en oefeningen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Ongepland Transport
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten
451587-2026 - Resultaat
Nederland – Wegvervoersdiensten – Gepland en Ongepland Transport
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gepland en Ongepland Transport
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 60181000 Verhuur van vrachtwagens met chauffeur, 60183000 Bestelwagenverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Ongepland Transport