2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia mienia oraz odpowiedzialności cywilnej dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Usługa ubezpieczenia mienia oraz odpowiedzialności cywilnej dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku – Białej na okres 24 miesięcy” obejmujące: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich zdarzeń (w tym ubezpieczenie szyb oraz innych przedmiotów od stłuczenia, mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku), 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3. Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii (MB), 4. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia zostały opisane w Załączniku nr 1 do SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Termin wykonania zamówienia obejmuje 24 miesiące, podzielone na dwa 12 miesięczne okresy rozliczeniowe/polisowe, tj.: • pierwszy okres rozliczeniowy/polisowy: 13.11.2026 r. — 12.11.2027 r. • drugi okres rozliczeniowy/polisowy: 13.11.2027 r. — 12.11.2028 r.
Interne Kennung: 25/ZP/ZGO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001