See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków oraz płynu infuzyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków oraz płynu infuzyjnego
Interne Kennung: ZP.261.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę leków stosowanych w nowych programach lekowych realizowanych przez Zamawiającego. Wprowadzenie nowych terapii refundowanych oraz konieczność zapewnienia pacjentom niezwłocznego dostępu do nowoczesnego leczenia onkologicznego powodują potrzebę pilnego zabezpieczenia dostaw produktów leczniczych. Opóźnienie w przeprowadzeniu postępowania i zawarciu umowy mogłoby skutkować brakiem możliwości terminowego wdrożenia terapii u pacjentów zakwalifikowanych do programów lekowych, co w przypadku chorób nowotworowych może prowadzić do pogorszenia rokowań zdrowotnych oraz ograniczenia skuteczności leczenia. Zamawiający wskazuje, iż konieczność zastosowania procedury przyspieszonej wynika z nadrzędnego interesu publicznego, jakim jest ochrona zdrowia i życia pacjentów oraz zapewnienie ciągłości udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie leczenia onkologicznego. Skrócenie terminu składania ofert pozostaje proporcjonalne do charakteru i celu zamówienia, a jednocześnie umożliwi zachowanie zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Acalabrutinibum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Acalabrutinibum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Trifluridinum + Tipiracilum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Trifluridinum + Tipiracilum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Olaparibum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Olaparibum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Darolutamidum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Darolutamidum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Vemurafenibum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Vemurafenibum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Metronidazolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Metronidazolum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Belzutifan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Belzutifan - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Tafasitamabum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Tafasitamabum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Elotuzumabum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Elotuzumabum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Fluorouracilum + Acidum levofolinicum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Fluorouracilum + Acidum levofolinicum - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Płyn infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynu infuzyjnego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Lek 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków - szczegółowo opisana w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Lek 2
Interne Kennung: Część nr 13