2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrum duševního zdraví v Královéhradeckém kraji
Beschreibung: Zajištění služby centra duševního zdraví na území uvedeném v jednotlivých dílčích částech veřejné zakázky.
Interne Kennung: Centrum duševního zdraví v Královéhradeckém kraji
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zajištění služby centra duševního zdraví na území uvedeném v jednotlivých dílčích částech veřejné zakázky.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 85312400 Nicht in Heimen erbrachte Fürsorgeleistungen, 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dílčí část 5 – Zajištění služby centra duševního zdraví – okres Rychnov nad Kněžnou
Beschreibung: Zajištění služby centra duševního zdraví na území okresu Rychnov nad Kněžnou, případně přilehlých obcí.
Interne Kennung: Dílčí část 5 – Zajištění služby centra duševního zdraví – okres Rychnov nad Kněžnou
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předpokládaná hodnota veřejné zakázky byla stanovena v souladu s § 23 odst. 1 ZZVZ a principy výpočtu vyrovnávací platby za závazek veřejné služby udělené určitým podnikům pověřeným poskytováním služby obecného hospodářského zájmu podle Rozhodnutí Komise ze dne 20. prosince 2011 o použití čl. 106 odst. 2 Smlouvy o fungování Evropské unie na státní podporu ve formě vyrovnávací platby za závazek veřejné služby udělené určitým podnikům pověřeným poskytováním služby obecného hospodářského zájmu (2012/21/EU, Úř. věst. L 7, 11. 1. 2012); zároveň byla stanovena též za využití § 100 odst. 1 ZZVZ jako předpokládaná hodnota veřejné zakázky zohledňující vyhrazenou změnu celkového rozsahu plnění ze smlouvy. V případě změny okolností, které vyžádají, resp. umožní poskytnutí služby ve větším rozsahu, může zadavatel navýšit celkový počet objednaných jednotek služby nad rámec sjednaný smlouvou o zajištění sociální služby, a to do maximální výše jednotek služby za dobu trvání závazku stanovené v čl. 3.6 návrhu smlouvy, který je součástí zadávací dokumentace. Cena za jednotku služby odpovídá ceně stanovené v nabídce poskytovatele v zadávacím řízení, přičemž podléhá následujícímu mechanismu změn, které jsou označeny jako vyhrazené změny dle § 100 a § 222 ZZVZ: (i) vždy ke každému 1. 1. příslušného kalendářního roku doby trvání závazku se cena za jednotku služby automaticky navyšuje o dvě procenta ceny platné pro předchozí kalendářní rok (dále jen „základní navýšení“); a (ii) v případě, že na základě nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „PlatNV“), se osobní náklady pracovníků přímé péče meziročně zvýší o více než dvě procenta, jednotková cena se dále nad rámec základního navýšení zvýší vždy od počátku nejbližšího kalendářního měsíce od účinnosti změny PlatNV tak, že 80 % hodnoty jednotkové ceny za předchozí kalendářní rok se zvýší o procentuální rozdíl nárůstu osobních nákladů dle PlatNV a nárůstu kalkulovaného v rámci základního navýšení (2 %); a/nebo (iii) v případě, že meziroční nárůst ročního indexu spotřebitelských cen přesáhne během trvání závazku dvě procenta, 20 % hodnoty jednotkové ceny se dále nad rámec základního navýšení zvýší o procentuální rozdíl nárůstu průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za 12 měsíců stanoveného Českým statistickým úřadem v září předchozího kalendářního roku a nárůstu kalkulovaného v rámci základního navýšení (2 %), a to vždy ke každému 1. 1. příslušného kalendářního roku doby trvání závazku. Maximální nepřekročitelná hranice celkového meziročního navýšení ceny za jednotku služby dle článku 7.5 bodů (i), (ii) a (iii) výše činí 5 % (v úhrnu).
Los: LOT-0002
Titel: Dílčí část 6 –Zajištění služby centra duševního zdraví pro děti a adolescenty (CDZ-D) – území obce s rozšířenou působností Hradec Králové
Beschreibung: Zajištění služby centra duševního zdraví na území obce s rozšířenou působností Hradec Králové.
Interne Kennung: Dílčí část 6 –Zajištění služby centra duševního zdraví pro děti a adolescenty (CDZ-D) – území obce s rozšířenou působností Hradec Králové