451715-2025 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa aparatury badawczo - pomiarowej do utworzenia stanowiska pomiarowego techniką rezonansu plazmonów powierzchniowych wraz z urządzeniami peryferyjnymi na potrzeby Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury badawczo - pomiarowej do utworzenia stanowiska pomiarowego techniką rezonansu plazmonów powierzchniowych wraz z urządzeniami peryferyjnymi na potrzeby Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczo - pomiarowej do utworzenia stanowiska pomiarowego techniką rezonansu plazmonów powierzchniowych wraz z urządzeniami peryferyjnymi i innymi elementami niezbędnymi do uruchomienia tej aparatury/urządzeń, ich instalacja, uruchomienie i szkolenie na potrzeby Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk.
Interne KennungDT.OT/230/07/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 ze zm.). 2. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001