2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rīgas valstspilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu teritorijas ikdienas uzturēšanas darbi
Beschreibung: Rīgas valstspilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu teritorijas ikdienas uzturēšanas darbi
Interne Kennung: RS 2026/39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000