2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project Waterzuivering Vergulde Hand
Beschreibung: De huidige afvalwaterzuiveringsinstallatie (awzi) De Groote Lucht van Delfland bereikt het einde van haar levensduur. In de Verenigde Vergadering van 29 september 2022 is besloten een nieuwe waterzuivering te realiseren op het terrein van Vergulde Hand West, tegenover de huidige awzi. De scope van de opdracht omvat het integraal ontwerpen en realiseren van een volledige nieuwe waterzuivering, bestaande uit de waterlijn (voorbehandeling, hoofdzuivering en nabehandeling), de sliblijn (slibbehandeling, -ontwatering en -vergisting), de gaslijn (opwerking van biogas tot groengas), huisvesting en overige onderdelen zoals de terreininrichting. De bij deze hoofdonderdelen behorende disciplines betreffen civiel/bouwkundig, werktuigbouwkunde en elektrotechniek/procesautomatisering. Als zuiveringstechniek is gekozen voor Modified University of Cape Town (mUCT) met membraanbioreactoren voor slibscheiding. De nieuwe waterzuivering wordt ontworpen op een biologische capaciteit van 450.000 vervuilingseenheden, met een hydraulische capaciteit van 16.500 m³/h en een ontwerplevensduur van 30 jaar.
Interne Kennung: INK2024.1363
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45252210 Bau von Wasserreinigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1