451777-2026 - Wettbewerb
Polen – Traktoren – Zakup ciągników rolniczych wraz z osprzętem oraz maszyn i urządzenia do ciągników rolniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup ciągników rolniczych wraz z osprzętem oraz maszyn i urządzenia do ciągników rolniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część I: dostawa ciągników rolniczych wraz z osprzętem zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ. Część II: dostawa maszyn i urządzenia do ciągnika rolniczego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung25/ZP/WTiZ/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16730000 Triebmotoren, 43300000 Baugerät, 43312300 Pflastermaschinen, 34921100 Straßenkehrmaschinen, 16311000 Rasenmäher, 43313100 Schneepflüge, 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge, 34144440 Splittstreufahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ciągników rolniczych wraz z osprzętem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część I: dostawa ciągników rolniczych wraz z osprzętem zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16730000 Triebmotoren
LosLOT-0002
TitelDostawa maszyn i urządzenia do ciągnika rolniczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część II: dostawa maszyn i urządzenia do ciągnika rolniczego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43312300 Pflastermaschinen, 34921100 Straßenkehrmaschinen, 16311000 Rasenmäher, 43313100 Schneepflüge, 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge, 34144440 Splittstreufahrzeuge