2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfsvoeringsdiensten voor de accreditatiestichting bestuurders funderend onderwijs
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van de werkzaamheden voor de door PO-Raad, VO-raad en VvOB op te richten stichting die de accreditatie van bestuurders funderend verzorgt. De werkzaamheden bestaan op hoofdlijnen uit: Het operationeel aansturen van de bedrijfsorganisatie van de stichting, het uitvoeren van de dagelijkse bedrijfsvoering. Het organiseren van afspraken met te accrediteren bestuurders en de auditoren, het uitvoeren van logistieke zaken zoals het organiseren van vergaderruimtes, het zorgdragen van de documentenstroom, het dienen als helpdesk voor betrokkenen. Het leveren en beheren van een helpdesksysteem en het beheren van het financieel systeem, het controleren van de werking van het register van geaccrediteerde bestuurders. Het waarborgen van zichtbaarheid en vindbaarheid van informatie, waaronder het ontwikkelen en beheren van de website van de stichting. Het te verwachten aantal accreditaties per jaar is 250.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79996000 Unternehmensorganisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen