2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Pszczyna, na których zamieszkują mieszkańcy oraz utworzenie i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości gminy Pszczyna, na których zamieszkują mieszkańcy oraz utworzenie i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykaz nieruchomości zamieszkałych, których dotyczy przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA OBEJMUJE: I. ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH. II. WYPOSAŻENIE NIERUCHOMOŚCI, NA KTÓRYCH ZAMIESZKUJĄ MIESZKAŃCY W POJEMNIKI I WORKI PRZEZNACZONE DO SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW, POJEMNIKI PRZEZNACZONE DO ZBIÓRKI POPIOŁU, POJEMNIKI PRZEZNACZONE DO ZBIÓRKI BIOODPADÓW ORAZ POJEMNIKI NA NIESEGREGOWANE (ZMIESZANE) ODPADY KOMUNALNE. III. UTWORZENIE I OBSŁUGA PUNKTU SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK). IV. ZAGOSPODAROWANIE ODEBRANYCH I ZEBRANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH. V. PROWADZENIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ OBJĘTĄ ZAMÓWIENIEM. VI.UTRZYMANIA STANDARDU SANITARNEGO WYKONYWANIA USŁUG ORAZ OCHRONY ŚRODOWISKA. VII. Utrzymania dostępności w całym okresie realizacji usługi do aplikacji na urządzenia mobilne EcoHarmonogram. VIII. ODBIÓR, PRZETRANSPORTOWANIE I PRZEKAZANIE DO UNIESZKODLIWIENIA NIEUŻYTECZNYCH ŚRODKÓW FARMACEUTYCZNYCH W PLACÓWKACH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY PSZCZYNA. DANE ILOŚCIOWE DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA będące podstawą do oszacowania skali usługi zostały wskazane z Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 250634-2026
Interne Kennung: IZP.271.4.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Menge: 3 275,33 Tonnen