2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering 5 elektrische bedrijfswagens
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van: 3 - Een dubbelcabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch. 1 - Een enkele cabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch. 1 - Een platform-cabine model, af fabriek volledig (100%) elektrisch Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 86253207
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1