2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen 2025
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de levering van, alsmede het verlenen van ondersteuning bij, audiovisuele middelen ten behoeve van ROC van Twente. De scope van de opdracht wordt als volgt omschreven: - Het leveren en installeren van touchscreens, tv’s, projectoren, projectieschermen en aanverwante accessoires. De leveringen en installaties zullen veelal in door ROC van Twente vastgestelde vakantieperiodes moeten worden uitgevoerd; - Het verzorgen/afhandelen van aftersales, garantie, reparaties en support op audiovisuele middelen; - De advisering en verbetervoorstellen ten aanzien van audiovisuele middelen. ROC van Twente zal zelf zorgdragen voor het dagelijks en klein onderhoud van audiovisuele middelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze aanbesteding is de richtlijn 2014/24/EU van 26 februari 2014 van toepassing, die in Nederland geïmplementeerd is via de gewijzigde aanbestedingswet 2012, inwerkingtreding op 1 juli 2016. Daarnaast zijn het Aanbestedingsbesluit van 24 juni 2016 en de herziene Gids Proportionaliteit van toepassing op deze aanbesteding. Deze documenten vormen gezamenlijk het juridische kader waarbinnen deze aanbestedingsprocedure wordt uitgevoerd.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
451873-2025 - Mededinging
Nederland – Audiovisuele materialen – Audiovisuele middelen 2025
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele middelen 2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000