451910-2026 - Wettbewerb
Polen – Abfallcontainer und -körbe – „Zakup i montaż pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych” w ramach projektu „Rozwój systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych” FELD.02.13-IZ.00-0020/24-00 - część siódma
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i montaż pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych” w ramach projektu „Rozwój systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych” FELD.02.13-IZ.00-0020/24-00 - część siódma
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego, nowego, zewnętrznego pojemnika do selektywnego zbierania drobnych elektroodpadów, jego montaż oraz wykonanie dokumentacji projektowej i dokonanie zgłoszenia budowy wymaganego przepisami prawa. 2. Wykonawca wykona projekt zagospodarowania terenu do zgłoszenia obiektów małej architektury zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i uzgodnienia go z Zamawiającym przez dokonaniem zgłoszenia. 3. Przy wykonaniu projektu zagospodarowania terenu do zgłoszenia obiektów małej architektury Wykonawca może skorzystać z usług innego podmiotu posiadającego odpowiednie uprawnienia. 4. Wykonawca dokona zgłoszenia budowy obiektu lub wykonania robót nie wymagającego pozwolenia na budowę do Starostwa Powiatowego w Zgierzu. 5. Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane niezbędne do dokonania zgłoszenia lub inne dokumenty niezbędne do realizacji zadania zostaną przekazane Wykonawcy niezwłocznie po podpisaniu umowy. 6. Pojemnik zostanie zamontowany zgodnie ze sztuką budowlaną na odpowiednim fundamencie na działce nr 367/14 obręb 129, należącej do Gminy Miasto Zgierz. 7. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zniszczenia lub uszkodzenia pojemnika powstałe w czasie załadunku, transportu, rozładunku i montażu. 8. Wykonawca udzieli gwarancji na pojemnik. 9. Wymagania jakie ma spełniać pojemnik: 1) być wykonany ze stali nierdzewnej z dwoma wymiennymi powierzchniami edukacyjno – reklamowymi, zabezpieczonymi przezroczystą, bezpieczną szybą i spersonalizowanymi plakatami informacyjnymi o przeznaczeniu pojemnika, oraz z logo Zamawiającego, 2) projekt plakatu zostanie przekazany Wykonawcy niezwłocznie po podpisaniu umowy, 3) posiadać 7 wewnętrznych pojemników, przegródek lub tub, gdzie będzie można gromadzić posortowane elektroodpady t.j.: - 1x kasety magnetofonowe i VHS, - 1x baterie, - 2x żarówki, - 2x drobna elektronika, - 1x płyty CD, 4) mieć oznaczony każdy otwór wrzutowy napisem informacyjnym oraz odpowiednim piktogramem informującym o przeznaczeniu na dany rodzaj odpadu, 5) wymiary pojemnika: wysokość: od 1500 mm do 3000 mm, głębokość: od 245 mm do 555 mm, 6) kolor pojemnika: RAL 7016, 7) pojemnik zamykany na klucz będący na wyposażeniu wraz z kompletem trzech kluczy, 8) zawiasy do drzwiczek montowane wewnątrz tak, aby były niewidoczne od strony zewnętrznej. 10. Zamawiający dokona odbioru pojemnika na podstawie protokołu odbioru. Podpisany protokół będzie podstawą do wystawienia faktury. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia, zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający nie dopuszcza w tym postępowaniu składania ofert częściowych. Wykonawca udziela gwarancji na przedmiot zamówienia na okres 60 miesięcy. Wykonawca zobowiązuje wykonać przedmiot umowy do 30 listopada 2026 r. Miejsce realizacji: Miejscowość: Zgierz, kod pocztowy: 95-100, Wewnętrzny identyfikator: GO.271.22.2026. Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: FELD.02.13IZ.000020/2400 Więcej informacji na temat funduszy UE: Program Regionalny Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego, nowego, zewnętrznego pojemnika do selektywnego zbierania drobnych elektroodpadów, jego montaż oraz wykonanie dokumentacji projektowej i dokonanie zgłoszenia budowy wymaganego przepisami prawa. 2. Wykonawca wykona projekt zagospodarowania terenu do zgłoszenia obiektów małej architektury zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i uzgodnienia go z Zamawiającym przez dokonaniem zgłoszenia. 3. Przy wykonaniu projektu zagospodarowania terenu do zgłoszenia obiektów małej architektury Wykonawca może skorzystać z usług innego podmiotu posiadającego odpowiednie uprawnienia. 4. Wykonawca dokona zgłoszenia budowy obiektu lub wykonania robót nie wymagającego pozwolenia na budowę do Starostwa Powiatowego w Zgierzu. 5. Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane niezbędne do dokonania zgłoszenia lub inne dokumenty niezbędne do realizacji zadania zostaną przekazane Wykonawcy niezwłocznie po podpisaniu umowy. 6. Pojemnik zostanie zamontowany zgodnie ze sztuką budowlaną na odpowiednim fundamencie na działce nr 367/14 obręb 129, należącej do Gminy Miasto Zgierz. 7. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zniszczenia lub uszkodzenia pojemnika powstałe w czasie załadunku, transportu, rozładunku i montażu. 8. Wykonawca udzieli gwarancji na pojemnik na okres 60 miesięcy. 9. Wymagania jakie ma spełniać pojemnik: 1) być wykonany ze stali nierdzewnej z dwoma wymiennymi powierzchniami edukacyjno – reklamowymi, zabezpieczonymi przezroczystą, bezpieczną szybą i spersonalizowanymi plakatami informacyjnymi o przeznaczeniu pojemnika, oraz z logo Zamawiającego, 2) projekt plakatu zostanie przekazany Wykonawcy niezwłocznie po podpisaniu umowy, 3) posiadać 7 wewnętrznych pojemników, przegródek lub tub, gdzie będzie można gromadzić posortowane elektroodpady t.j.: - 1x kasety magnetofonowe i VHS, - 1x baterie, - 2x żarówki, - 2x drobna elektronika, - 1x płyty CD, 4) mieć oznaczony każdy otwór wrzutowy napisem informacyjnym oraz odpowiednim piktogramem informującym o przeznaczeniu na dany rodzaj odpadu, 5) wymiary pojemnika: wysokość: od 1500 mm do 3000 mm, głębokość: od 245 mm do 555 mm, 6) kolor pojemnika: RAL 7016, 7) pojemnik zamykany na klucz będący na wyposażeniu wraz z kompletem trzech kluczy, 8) zawiasy do drzwiczek montowane wewnątrz tak, aby były niewidoczne od strony zewnętrznej. 10. Zamawiający dokona odbioru pojemnika na podstawie protokołu odbioru. Podpisany protokół będzie podstawą do wystawienia faktury. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia, zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający nie dopuszcza w tym postępowaniu składania ofert częściowych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.