2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring stanu ochrony przedmiotów ochrony specjalnego obszaru ochrony siedlisk Beskid Śląski PLH240005 w ramach projektu FEnIKS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu przyrodniczego 15 siedlisk przyrodniczych, 2 gatunków roślin i 11 gatunków zwierząt w specjalnym obszarze ochrony siedlisk Beskid Śląski PLH240005 wraz z dokumentacją graficzną (mapy) oraz fotograficzną. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do zaproszenia do negocjacji – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 3 do zaproszenia do negocjacji. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Interne Kennung: WOF-I.261.19.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
5. Los
Los: LOT-0001