See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu video, audio, oświetleniowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu video, audio, oświetleniowego biorących udział w II. edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030. Zamawiający podzielił zamówienie na 3 części: a) Część 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Aparatów fotograficznych z funkcją nagrywania ze statywem – w liczbie 95 sztuk, - Gimbali – w liczbie 95 sztuk, - Kamer 360 – w liczbie 21 sztuk b) Część 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Kompletów dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem – w liczbie 95 sztuk - Zestawów mikrofonów bezprzewodowych – w liczbie 28 sztuk - Mikserów audio – w liczbie 28 sztuk - Zestawów głośników bluetooth – w liczbie 28 sztuk - Słuchawek – w liczbie 95 sztuk - Zestawów do nagrywania podcastów – w liczbie 21 sztuk - Dyktafonów z mikrofonem zewnętrznym – w liczbie 21 sztuk c) Część 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Zestawów lamp panelowych LED ze statywami – w liczbie 95 sztuk - Zestawów oświetlenia LED – w liczbie 28 sztuk
Vorherige Bekanntmachung: 262162-2026
Interne Kennung: ODN-BP.3211.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu video, audio, oświetleniowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - cz. 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Aparatów fotograficznych z funkcją nagrywania ze statywem – w liczbie 95 sztuk, - Gimbali – w liczbie 95 sztuk, - Kamer 360 – w liczbie 21 sztuk Przedmiot został podzielony na 78 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WLI, Zestaw WEC, Zestaw WLB. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, jednej sztuki Gimbala, jednej sztuki Kamery 360. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, jednej sztuki Gimbala. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, jednej sztuki Gimbala. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, dwóch sztuk Gimbala, dwóch sztuk Kamery 360. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania ze statywem, dwóch sztuk Gimbala. Zestawów WAODK jest 5. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WLI jest 28. Zestawów WEC jest 8. Zestawów WLB jest 9.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.1.2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu video, audio, oświetleniowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - cz. 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Kompletów dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem – w liczbie 95 sztuk - Zestawów mikrofonów bezprzewodowych – w liczbie 28 sztuk - Mikserów audio – w liczbie 28 sztuk - Zestawów głośników bluetooth – w liczbie 28 sztuk - Słuchawek – w liczbie 95 sztuk - Zestawów do nagrywania podcastów – w liczbie 21 sztuk - Dyktafonów z mikrofonem zewnętrznym – w liczbie 21 sztuk Przedmiot został podzielony na 78 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WLI, Zestaw WEC, Zestaw WLB. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, jednej sztuki Słuchawek, jednej sztuki Zestawu do nagrywania podcastów, jednej sztuki Dyktafonu z mikrofonem zewnętrznym. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, jednej sztuki Zestawu mikrofonów bezprzewodowych, jednej sztuki Miksera audio, jednej sztuki Zestawu głośników bluetooth, jednej sztuki Słuchawek. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, jednej sztuki Słuchawek. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, dwóch sztuk Słuchawek, dwóch sztuk Zestawu do nagrywania podcastów, dwóch sztuk Dyktafonu z mikrofonem zewnętrznym. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Kompletu dwóch mikrofonów bezprzewodowych z odbiornikiem, dwóch sztuk Słuchawek. Zestawów WAODK jest 5. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WLI jest 28. Zestawów WEC jest 8. Zestawów WLB jest 9.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.1.2026 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu video, audio, oświetleniowego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” - cz. 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - Zestawów lamp panelowych LED ze statywami – w liczbie 95 sztuk - Zestawów oświetlenia LED – w liczbie 28 sztuk Przedmiot został podzielony na 78 pakietów dostaw, zwanych Zestawami. Wyróżnia się Zestaw WAODK, Zestaw WAT, Zestaw WLI, Zestaw WEC, Zestaw WLB. Zestaw WAODK składa się z jednej sztuki Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestaw WAT składa się z jednej sztuki Zestaw lamp panelowych LED ze statywami, jednej sztuki Zestaw oświetlenia LED. Zestaw WLI składa się z jednej sztuki Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestaw WEC składa się z dwóch sztuk Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestaw WLB składa się z dwóch sztuk Zestaw lamp panelowych LED ze statywami. Zestawów WAODK jest 5. Zestawów WAT jest 28. Zestawów WLI jest 28. Zestawów WEC jest 8. Zestawów WLB jest 9.
Interne Kennung: ODN-BP.3211.1.2026 - część 3
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten