2. Verfahren
Verfahren
Titel: Archeologische opgraving De Amfoor
Beschreibung: Archeologische Opgraving De Amfoor. De werkzaamheden bestaan uit twee onderdelen: 1. Het volledig en conform het archeologisch Programma van Eisen opgraven en documenteren van het archeologisch Rijksmonument 513109, voor zover dat binnen het betreffende plangebied ligt (ca 8.300 m²) EN 2. Het in combinatie met het archeologisch onderzoek detecteren, benaderen en qua Onontplofte Oorlogsresten vrijgeven van het gehele te ontwikkelen gebied (omvang ca 1,1 hectare) Zie aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: VEN190
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele werk
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1