2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-6056 Grójec administrowanego przez 42. BLSz w Radomiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-6056 Grójec administrowanego przez 42. BLSz w Radomiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. 3. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 1 do SWZ i umowy.
Interne Kennung: 21/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-6056 Grójec administrowanego przez 42. BLSz w Radomiu. 2. Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 09123000-7 Gaz ziemny. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ.