See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.
Beschreibung: Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.” - Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmuje wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Tarnowskie Góry usytuowanym wzdłuż linii: nr 127, nr 128, nr 130, nr 131, nr 132, nr 143, nr 144, nr 145, nr 161, nr 165, nr 182 i nr 892
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. I
Los: LOT-0002
Titel: „Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.” - Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Gliwice usytuowanym wzdłuż linii nr 132, nr 137, nr 141, nr 147, nr 149, nr 152, nr 153, nr 189, nr 199 i nr 711
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. II
Los: LOT-0003
Titel: „Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.” - Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 obejmuje wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Herby Nowe usytuowanym wzdłuż linii nr 131, nr 146 i nr 181
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. III
Los: LOT-0004
Titel: „Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.” - Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 obejmuje wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Racibórz usytuowanym wzdłuż linii nr 136, nr 137, nr 140, nr 151, nr 174, nr 680, nr 681, nr 682, nr 691 i nr 709
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. V
Los: LOT-0005
Titel: „Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.” - Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 obejmuje wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Rybnik usytuowanym wzdłuż linii nr 140, nr 149, nr 157, nr 158, nr 159, nr 169, nr 173, nr 689, nr 957, nr 958 i nr 959
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. IV