2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 90521 – Dodávky zimních bund pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky zimních bund (dále jen „předmět plnění“) pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“) na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Vorherige Bekanntmachung: 19491-2021
Interne Kennung: 90521
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001