2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud på renholdelse af offentlige toiletter
Beschreibung: Udbuddet omfatter udførelse af løbende renholdelse af offentlige toiletter til Naturstyrelsens lokal enhed Fyn. Opgaven omfatter i alt syv offentlige toiletter, som er geografisk placeret på Sydfyn og Langeland. Ydelsen omfatter fast rengøring i form af løbende renholdelse. Rengøringsfrekvensen varierer mellem de enkelte toiletter og kan ændre sig i løbet af året afhængigt af behov og sæson. Herudover kan der forekomme ad hoc-rengøringsydelser efter behov.
Interne Kennung: 26/01327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000