2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling en verwerking van de afvalstromen op de recyclageparken van het samenwerkingsgebied IVLA.
Beschreibung: Inzameling en verwerking van de afvalstromen op de recyclageparken van het samenwerkingsgebied IVLA.
Interne Kennung: BB20250623
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OPHALEN EN VERWERKEN STEENPUIN
Beschreibung: OPHALEN EN VERWERKEN STEENPUIN
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OPHALEN EN VERWERKEN ASBESTCEMENT
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OPHALEN EN VERWERKEN VAN KERAMIEK EN PORSELEIN
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OPHALEN EN VERWERKEN AARDE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: OPHALEN EN VERWERKEN BOOMSTRONKEN
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: OPHALEN EN VERWERKEN HOUTAFVAL
Interne Kennung: 6