See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 174177-2026
Interne Kennung: ZP-0050-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 126
Beschreibung: Szpatułki, zatyczka
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 126
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 40% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 160
Beschreibung: Kleszczyki do usuwania zszywek
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 160
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 47
Beschreibung: Przyrząd do pobierania płynów z opakowań wielodawkowych
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 47
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 88
Beschreibung: Zestawy do drenażu nadłonowego
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 88
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 162
Beschreibung: Opaska identyfikacyjna
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 162
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 186
Beschreibung: Pojemnik 70-80 ml na popłuczyny po bronchoskopii
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 186
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 187
Beschreibung: Pojemnik 40 ml na popłuczyny po bronchoskopii
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 187
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 52
Beschreibung: Igły elektrostymulujące
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 52
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 45
Beschreibung: Łącznik do obwodu
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 45
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 179
Beschreibung: Pulsoksymetr
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 179
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 196
Beschreibung: Żele do diagnostyki
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 196
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 89
Beschreibung: Woreczek endoskopowy
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 89
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 146
Interne Kennung: ZP-0050-2026 Zadanie nr 146