452087-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bedruckte Briefumschläge – Rámcová dohoda na dodávky obálek C5 s modrým pruhem a poučením dle daňového řádu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky obálek C5 s modrým pruhem a poučením dle daňového řádu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky obálek C5 s modrým pruhem a poučením dle daňového řádu. Předmět veřejné zakázky je blíže vymezen v Příloze č. 1 této ZD – Vzor obálky a v Příloze č. 2 této ZD - Závazný vzor rámcové dohody (dále jen „Závazný vzor rámcové dohody“). Podmínky plnění veřejné zakázky (obchodní, platební a jiné), vymezující budoucí rámec smluvního vztahu mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jsou podrobně upraveny v Závazném vzoru rámcové dohody.
Interne Kennung6/2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199710 Bedruckte Briefumschläge
5. Los
LosLOT-0001