2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přerov - letiště Bochoř - b. č. 174 - rekonstrukce
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je zpracování dokumentace pro vydání povolení stavby „Přerov – letiště Bochoř – b. č. 174 – rekonstrukce – PD“, zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění autorského dozoru projektanta (AD), zajištění osoby koordinátora BOZP.
Interne Kennung: SpMO 49713/2025-1322
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vícepráce (+ 203 280,00 Kč vč. DPH) - rozšíření projekčních prací související s vyhodnocením špatného technického stavu původního, povrchově vedeného teplovodu zajišťujícího přenos tepla z kotelny bud. č. 174 do objektů č. 147, 13 a 14 (nezbytné pro budoucí bezporuchový a hospodárný provoz). Změny nemají dopad na termín plnění.