See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diepgevroren voedingsmiddelen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van diepgevroren voedingsmiddelen voor de verschillende keukens van AZ Sint-Lucas en Volkskliniek vzw.
Interne Kennung: PPP0OH-612/5439/2024-030-PAV-DN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Broodjes en ontbijtkoeken
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van diepgevroren brood, individuele broodjes en ontbijtkoeken. Alle broodjes en ontbijtkoeken zijn klaar om af te bakken of zijn gebruiksklaar na ontdooiing (volgens beschrijving in de inventaris).
Interne Kennung: 2024-030-PAV-DN_1
Los: LOT-0002
Titel: Groenten, rijst, deegwaren, aardappelgerechten, kruiden en fruit
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van diepgevroren: - voorgekookte rijst en deegwaren - groenten, groentemengelingen en aardappelgerechten - fruit en kruiden, gesneden en na ontdooiing onmiddellijk klaar voor gebruik
Interne Kennung: 2024-030-PAV-DN_2
Los: LOT-0003
Titel: Vleesvervangers en snacks
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van: - diepgevroren panklare vlees vervangende producten - diverse diepgevroren hartige snacks - diepgevroren bereide gerechten zonder vlees
Interne Kennung: 2024-030-PAV-DN_3
Los: LOT-0004
Titel: Nagerechten, taarten en roomijs
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van diepgevroren gebruiksklare producten, m.a.w. de nagerechten en taarten dienen na ontdooiing onmiddellijk klaar te zijn voor consumptie.
Interne Kennung: 2024-030-PAV-DN_4