2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud watergangen gemeente Heerenveen
Beschreibung: De werkzaamheden betreffen het onderhouden van watergangen verspreid gelegen over het grondgebied van de gemeente Heerenveen. Zie bestek
Interne Kennung: 2025-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De werkzaamheden betreffen het onderhouden van watergangen verspreid gelegen over het grondgebied van de gemeente Heerenveen Zie bestek
Interne Kennung: 1