2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van de beveiliging voor de locaties zoals hieronder opgesomd. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: Z/25/241457
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: N.v.t.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vier (4) keer één (1) jaar
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z/25/241457
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: N.v.t.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: