2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova firewallů a nákup souvisejícího SW
Beschreibung: 3.1 Předmětem plnění této veřejné zakázky je závazek dodavatele dodat zadavateli: a) 2 nové firewall boxy; b) licence k užívání softwaru k 2 novým firewall boxům uvedeným pod písm. a) tohoto odstavce; a to vše v souladu s technickou specifikací uvedenou v příloze č. 1 Návrhu smlouvy (dále jako „Zboží“); a dále závazek dodavatele poskytovat zadavateli: c) servisní podporu (support) výrobce Zboží k tomuto Zboží za podmínek a v rozsahu uvedeném dále ve Návrhu smlouvy, a to po dobu 5 let od podpisu Předávacího protokolu dle čl. VI odst. 2 Návrhu smlouvy; d) servisní podporu (support) výrobce stávajících firewall boxů dodavatele, uvedených v příloze č. 2 této Návrhu smlouvy, k těmto stávajícím firewall boxům, licence k užívání software k těmto stávajícím firewall boxům dodavatele, a licence k užívání antivirové ochrany s pokročilými funkcemi, to vše po dobu 1 kalendářního roku ode dne 1. 10. 2025; to vše v souladu s přílohou č. 2 Návrhu smlouvy (dále jako „Služby podpory“) 3.2 Součástí předmětu plnění je: a) doprava a dodání Zboží do odpovídajících objektů zadavatele uvedených v čl. III odst. 4 Návrhu smlouvy a jeho nastěhování až na místo instalace dle pokynu zadavatele; b) instalace, konfigurace a implementace Zboží jakožto funkčního celku do stávající infrastruktury v prostředí zadavatele; c) předání dokladů a dokumentů vztahujících se k užívání Zboží, zejména se jedná o technickou dokumentaci včetně dokumentace parametrů, konfigurací a nastavení, a to v českém nebo anglickém jazyce v elektronické podobě (formát PDF nebo MS Word); prohlášení o shodě; provozní dokumentaci; resp. dodací listy, záruční listy jednotlivých komponent; d) poskytnutí oprávnění k výkonu práva užívat ty části či součásti Zboží, jež představují, popř. obsahují autorská díla či jiná práva duševního vlastnictví, a to v rozsahu dle Návrhu smlouvy; e) prověření funkčnosti Zboží zkušebním provozem včetně provedení akceptačních testů; f) zaškolení určených zaměstnanců dodavatele v počtu maximálně 5 osob v rozsahu minimálně 5 pracovních dní k obsluze a konfiguraci Zboží včetně stanovení běžné údržby (dále jen „zaškolení obsluhy“). K tomuto nastavení Zboží předá zadavatele dodavateli přehled základních požadovaných parametrů kontroly. V případě, že zadavatel nevyčerpá pro zaškolení obsluhy a nastavení Zboží uvedené dny, lze je použít pro doškolení obsluhy Zboží. Případné nevyčerpané dny budou uvedeny v Předávacím protokolu dle čl. VI odst. 2 Návrhu smlouvy a Akceptačním protokolu funkčnosti dle čl. VI odst. 3 Návrhu smlouvy; (dále jen „předmět plnění) 3.3 Součástí Služeb podpory je poskytování zadavateli ze strany dodavateli všech updatů a upgradů vydaných výrobcem po celou záruční dobu a po dobu poskytování služeb dle čl. II odst. 1 písm. d) Návrhu smlouvy. Cena za toto plnění je součástí kupní ceny dle čl. IV odst. 2 a 3 Návrhu smlouvy. 3.4 Dodavatele se zavazuje, že po dobu záruční doby bude Služby podpory dle čl. II odst. 1 písm. c) Návrhu smlouvy, tj. servisní podporu (support) ke Zboží, poskytovat dle následujících stanovených v čl. VIII odst. 7 3.5 Detailní popis předmětu plnění je vymezen v návrhu smlouvy uvedené příloze č. 1 této ZD (výše a dále jen „Návrh smlouvy“).
Interne Kennung: STC/006645/ÚSDS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001