452237-2026 - Ergebnis
Niederlande – Event-Organisation – Organisatie bovengronds kerstplein Valkenburg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganisatie bovengronds kerstplein Valkenburg
BeschreibungDe Gemeente Valkenburg aan de Geul wil een partij contracteren (hierna te noemen concessiehouder) die de volledige organisatie en exploitatie van een kerstevenement voor eigen rekening en risico gaat uitvoeren. De doelstelling is dat het kerstevenement in hoge mate bijdraagt aan de goede reputatie van Kerststad Valkenburg en deze versterkt. 3 edities + 2 optionele edities
Interne KennungZ.1259437
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensAlle geïnteresseerde partijen kunnen een inschrijving doen. Economisch meest voordelige inschrijving op basis van beste prijs/kwaliteit verhouding.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0000
TitelKerstplein Valkenburg
BeschreibungZie hoofdopdracht. zie hoofdopdracht.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging met 2 x 1 jaren (edities)