452242-2026 - Ergebnis
Polen – Vermessungsarbeiten – OR.272.00034.2026 Weryfikacja, aktualizacja i uzupełnienie bazy danych EGiB oraz opracowanie dokumentacji technicznej dla budynków, lokali i gruntów w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Dąbie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOR.272.00034.2026 Weryfikacja, aktualizacja i uzupełnienie bazy danych EGiB oraz opracowanie dokumentacji technicznej dla budynków, lokali i gruntów w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Dąbie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Dąbie przy czym kluczowym elementem zamówienia jest weryfikacja zgodności danych ewidencyjnych ze stanem faktycznym w terenie oraz dokumentacją źródłową, w szczególności w zakresie położenia budynków, ich funkcji oraz użytków gruntowych. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na cztery części: Część 1 – obr. ewid. Dąbki gmina Dąbie Część 2 – obr. ewid. Szczawno gmina Dąbie Część 3 – obr. ewid. Nowy Zagór gmina Dąbie Część 4 – obr. ewid. Stary Zagór gmina Dąbie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelobr. ewid. Dąbki gmina Dąbie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków przy czym kluczowym elementem zamówienia jest weryfikacja zgodności danych ewidencyjnych ze stanem faktycznym w terenie oraz dokumentacją źródłową, w szczególności w zakresie położenia budynków, ich funkcji oraz użytków gruntowych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji
LosLOT-0002
Titelobr. ewid. Szczawno gmina Dąbie
LosLOT-0003
Titelobr. ewid. Nowy Zagór gmina Dąbie
LosLOT-0004
Titelobr. ewid. Stary Zagór gmina Dąbie