452269-2026 - Wettbewerb
Belgien – Saugkehrmaschinen – Aankoop van een veegwagen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankoop van een veegwagen
BeschreibungDe gemeente Bocholt wenst een nieuwe straatveegmachine aan te kopen ter vervanging/aanvulling van het bestaande materieel, teneinde de continuïteit en kwaliteit van het onderhoud van het openbaar domein te waarborgen. Regelmatig reinigen is noodzakelijk voor veiligheid, leefbaarheid en een vlotte afwatering. De opdracht omvat de levering van één veegwagen, inclusief indienststelling en opleiding.
Interne KennungPPP04B-727/6038/2026/06
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026/06_1
Optionen
Beschreibung der OptionenToegestane opties (Toegestane opties - zie bestek, technische bepalingen- kunnen afgenomen worden.)