See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van apparatuur en materialen voor de bevestiging van spoorstaven die bestemd zijn voor het spoornet van de MIVB
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor de aankoop van apparatuur en materialen voor het bevestigen van spoorstaven die bestemd zijn voor het spoornet van de MIVB (bovengrondse sporen, premetro- en metrosporen), zoals: • houten dwarsliggers onder rails • bouten, ringetjes, moeren, pinnen, plaatjes, klemmen voor contrarails, kraagschroeven ... • steunplaten • bodemplaten; • … Deze opdracht omvat ook het eventuele presteren van: • opsmukken van de dwarsliggers (snijden, insnijden, frezen/oppervlaktefrezen, boren ...) • de premontage, montage en/of gedeeltelijke of volledige assemblage van de uitrustingen en materialen op de dwarsliggers • valorisatie van oude dwarsliggers en bevestigingsmaterialen (terugwinning, recycling en/of vernietiging) • opslag, vervoer en logistiek in verschillende soorten verpakkingsvormen en volgens de dagelijkse behoeften van de MIVB Merk op dat de MIVB streeft naar een JIT-aanpak (Just In Time), zowel voor de logistieke aspecten (ophaling/levering van de goederen) als voor de eventuele dienstprestaties die aan de opdrachtnemer zouden kunnen worden toevertrouwd.
Interne Kennung: 5686
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34940000 Eisenbahnmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5686 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop van apparatuur en materialen voor de bevestiging van spoorstaven die bestemd zijn voor het spoornet van de MIVB
Interne Kennung: 1