2. Verfahren
Verfahren
Titel: LL Lázně Kynžvart – změna zdroje vytápění Mánes
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nahrazení stávajícího zastaralého zdroje tepla novým efektivnějším zdrojem tepla s vyšší účinností využití primárního zdroje energie a snížení energetických ztrát zrušením rozvodů tepla a teplé vody v topných kanálech, vedených mimo vytápěnou budovu umístěním nového zdroje tepla přímo ve vytápěné budově.
Interne Kennung: VZ0232084
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45333100 Installation von Gasregeleinrichtungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001