2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Buczek
Beschreibung: W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Buczek. Zakres zamówienia obejmuje odbieranie, zagospodarowanie i transport odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a także z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.
Vorherige Bekanntmachung: 266674-2026
Interne Kennung: ODK.7031.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Buczek. Zakres zamówienia obejmuje odbieranie, zagospodarowanie i transport odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a także z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.