452403-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Schreibtischzubehör – Furnizare produse de birotică și papetărie pentru structurile organizatorice din BNR - registre și articole tipizate ( lot 2)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare produse de birotică și papetărie pentru structurile organizatorice din BNR - registre și articole tipizate ( lot 2)
Beschreibung: Obiectul contractului îl constituie furnizarea de produse de birotică și papetărie, articole de birou, registre, formulare şi alte articole imprimate din hârtie, conform precizărilor Caietului de Sarcini. Data limita de primire a solicitarilor de clarificari: 18 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor, conform art. 160 si 161 din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice, modificata si completata. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor potrivit dispozitiilor art .160 si art.161 din Legea nr 98/2016 privind achizitiile publice cu modificarile si completarile ulterioare. Autoritatea contractanta va raspunde doar solicitarilor de clarificari transmise de operatorii economici interesati prin intermediul SEAP, pana la data limita stabilita pentru transmiterea solicitarilor de clarificari.
Interne Kennung: 361684_2026_35
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39263000 Schreibtischzubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: conform cerintelor caietului de sarcini
Interne Kennung: 1