See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vysokorychlostní datová síť Moravskoslezského kraje, etapa I. Datové propojení v Bruntále
Beschreibung: Koupě optických tras v Bruntále – části vybudované metropolitní optické sítě za účelem jejího provozování jako komunikačního vedení neveřejné komunikační sítě – v rámci projektu „Postupné budování vysokorychlostní datové sítě Moravskoslezského kraje“. Účelem sítě je zajištění síťového prostředí pro vzájemnou komunikaci zřizovatele – Krajského úřadu Moravskoslezského kraje a jím zřízenými příspěvkovými a obchodními organizacemi.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmět veřejné zakázky: Koupě optických tras v Bruntále – části vybudované metropolitní optické sítě za účelem jejího provozování jako komunikačního vedení neveřejné komunikační sítě – v rámci projektu „Postupné budování vysokorychlostní datové sítě Moravskoslezského kraje“. Účelem sítě je zajištění síťového prostředí pro vzájemnou komunikaci zřizovatele – Krajského úřadu Moravskoslezského kraje a jím zřízenými příspěvkovými a obchodními organizacemi.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32562000 Glasfaserkabel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1