2. Verfahren
Verfahren
Titel: Międzynarodowa kampania informacyjno-promocyjna województwa podkarpackiego z wykorzystaniem narzędzi promocji należących do przewoźnika lotniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja międzynarodowej kampanii informacyjno-promocyjnej województwa podkarpackiego z wykorzystaniem narzędzi promocji należących do przewoźnika lotniczego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako "SWZ").
Vorherige Bekanntmachung: 292135-2026
Interne Kennung: OR-IV.272.1.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ. SWZ zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców oraz projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 2. Tryb udzielenia zamówienia: 2.1. Przetarg nieograniczony. 2.2. Podstawa prawna: art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605, ze zm.) zwanej dalej w skrócie „ustawą”. 3. Informacja o uprzedniej ocenie ofert, zgodnie z art. 139 ustawy, jeżeli zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny: 3.1. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert: Tak. 3.2. Uprzednia ocena ofert: Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Dokument, o którym mowa w pkt 2.1) 10.4 i pkt 2.1) 10.5 Ogłoszenia, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 5. Dokumenty/oświadczenia, o których mowa w pkt 2.1)10 wykonawca składa na wezwanie zamawiającego. 6. Wykonawca związany jest ofertą do dnia: 24.08.2026 r. 7. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 500.000,00 zł (pięćset tysięcy złotych 00/100) 8. Termin realizacji zamówienia - 30 miesięcy od udzielenia zamówienia. 10. Wykaz żądanych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia: 10.1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 10.2. Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 10.3. Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego; c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy; e) art. 7 ust. 1ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2023 r. poz. 1497, ze zm.). 10.4. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w pkt 10.1 – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w pkt 10.1. 10.5. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 10.4, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. 10.6. Dokumenty, o których mowa w pkt. 2.1.4)2.2 Ogłoszenia. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Osoba wyznaczona do kontaktu z Wykonawcami: Wioletta Rejman, tel. 17 747 66 00.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja międzynarodowej kampanii informacyjno-promocyjnej województwa podkarpackiego z wykorzystaniem narzędzi promocji należących do przewoźnika lotniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr Z1do SWZ.