2. Verfahren
Verfahren
Titel: FAF UK – dodávka kolonového termostatu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kolonového termostatu pro Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové. Jedná se o kolonový termostat pracující s vyšším teplotním rozmezím (do 160 °C) je výhodný pro moderní rychlé separace v SFC systému, které lépe odpovídají trendům v analytických metodách. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohou č. 1 – návrhem kupní smlouvy. Technická specifikace předmětu plnění je stanovena přílohou č. 2 – Technická specifikace.
Interne Kennung: UKFaF/338327/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy. Zadavatel si v souladu s ust. § 242 odst. 5 vyhrazuje právo na stanovení lhůty pro podání námitek. Námitky lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek.