452465-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – „Usługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień w województwie mazowieckim wraz z obsługą logistyczną - 5 części”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień w województwie mazowieckim wraz z obsługą logistyczną - 5 części”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień w województwie mazowieckim wraz z obsługą logistyczną w formie stacjonarnej dla pracowników z terenu województwa mazowieckiego - 5 części. Część 1 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień” wraz z obsługą logistyczną. Część 2 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Profilaktyka uzależnień w szkole” wraz z obsługą logistyczną. Część 3 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Pomoc dzieciom z FAS/FASD” wraz z obsługą logistyczną. Część 4 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Komunikacja w rodzinie – metody pracy z rodziną/parą, w której istnieje problem uzależnień” wraz z obsługą logistyczną. Część 5 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Przeciwdziałanie przemocy domowej związanej z problemem alkoholowym” wraz z obsługą logistyczną.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zgodnie z art. 138 ust 2 pkt 2 Pzp, konieczność pilnej realizacji przedmiotu zamówienia
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień” wraz z obsługą logistyczną.
BeschreibungPrzygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień” wraz z obsługą logistyczną.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Profilaktyka uzależnień w szkole” wraz z obsługą logistyczną.
BeschreibungPrzygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Profilaktyka uzależnień w szkole” wraz z obsługą logistyczną.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Pomoc dzieciom z FAS/FASD” wraz z obsługą logistyczną.
BeschreibungPrzygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Pomoc dzieciom z FAS/FASD” wraz z obsługą logistyczną.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Komunikacja w rodzinie – metody pracy z rodziną/parą, w której istnieje problem uzależnień” wraz z obsługą logistyczną.
BeschreibungPrzygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Komunikacja w rodzinie – metody pracy z rodziną/parą, w której istnieje problem uzależnień” wraz z obsługą logistyczną.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Przeciwdziałanie przemocy domowej związanej z problemem alkoholowym” wraz z obsługą logistyczną.
BeschreibungPrzygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia pn. „Przeciwdziałanie przemocy domowej związanej z problemem alkoholowym” wraz z obsługą logistyczną.